logo-text

TP-LINK TL-SM311LM netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm

TP-Link Gigabit SFP module Multi-mode

TP-Link

 23,45

Uitverkocht

SKU TL-SM311LM Categorieën , Tag Merk:

Beschrijving

De TP-LINK TL-SM311LM is een SFP-transceiver die speciaal is ontworpen voor gebruik met glasvezelverbindingen. Deze transceiver ondersteunt een maximale gegevensoverdrachtssnelheid van 1250 Mbit/s, waardoor hij ideaal is voor het leveren van snelle en betrouwbare netwerkverbindingen.

Met zijn SFP-aansluiting kan de TL-SM311LM eenvoudig worden geïnstalleerd in compatibele netwerkapparaten. Hij werkt op een ingangsspanning van 3.3 V en voldoet aan FCC- en CE-certificeringen, wat de betrouwbaarheid en prestaties van deze transceiver benadrukt.

Gerelateerde producten